На Херсонщині боротись зі шкідниками на полях пропонують за допомоги квітів

Херсонщина, шкідники, проєкт
Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації пропонує аграріям регіону долучитись до проєкту "Фацелія". Так вони зможуть захистити посіви від шкідників в екологічний спосіб. Про це йдеться на сторінці департаменту у Facebook.

Суть проєкту в тому, що всі, хто займається агровиробництвом, можуть висіяти по периметру своїх полів квіти фацелії. Вони мають специфічний аромат нектару і приваблюють хижих комах, які полюють за шкідниками: плодожерками, сараною, листовійками, яблуневим квіткоїдом та іншими.

"Таким чином можна буде значно скоротити використання пестицидів у регіоні та захистити комах, птахів та тварин, на яких вони діють, від вимирання", - йдеться у повідомленні департаменту.

Що відомо: За даними екоруху "Зелене Сонце", який втілює проєкт "Фацелія" в Україні, крім захисної функції, ця рослина може бути гарним добривом, вона поліпшує ґрунт і його кислотність, росте на будь-яких типах грунтів. Фацелія - медонос і приваблює бджіл для запилення інших культур та багаторічних насаджень.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів