Херсонщина першою в країні презентувала геоінформаційний портал

Херсонщина, портал, презентація
Сьогодні, 10 лютого в сесійній залі Херсонської обласної ради голова ГО «Товариство дослідників України» Павло Остапенко презентував геоінформаційний портал Херсонської області, - повідомив голова облради Олександр Самойленко:


- Більше ніж два роки тому Президент України Володимир Зеленський анонсував проєкт «Держава в смартфоні». Багато, хто не вірив, а тепер – це реальність.

Дія оновлюється та розширює перелік послуг. Саме додаток Дія дає можливість тримати всі найважливіші документи в одному додатку у цифровому вигляді. Головне – не переймаєшся, що забув щось удома.

Тож, поступово цифровізація впроваджується в інші сфери. І ось, сьогодні голова ГО «Товариство дослідників України» Павло Остапенко презентував геоінформаційний портал Херсонської області.

Херсонщина – перша область в Україні, де створено ГІС-портал. До слова, виключно за кошти Товариства дослідників України.З основного щодо роботи порталу:

- можливість самостійно змінювати та вдосконалювати системи, адже код абсолютно відкритий( повний доступ);

- простота редагування: зміна коду, класифікаторів, логування всіх дій, можливість поновлення резервної копії та ін.

- зручність використання на різних пристроях: система адаптована під будь-який інтерфейс(смартфон, пк, планшет тощо)

- легкість вивантаження даних: користувачу достатньо обрати інформацію, яка його цікавить та завантажити у потрібному форматі;

- оперативність дій на картах: користувач обравши об’єкт може ознайомитися контактною інформацією та використати згідно потреби.

Тож, ГІС-портал Херсонщини вже має:

- 500 шарів геопросторових даних;

-нанесено 60 тис. об’єктів;

- 60 електронних карт;

- 400 показників.

Всього геоінформаційна система складається з 11 тематичних розділів.

І головне – жоден ресурс не має такої кількості об’єктів, які нанесені на карту, а Херсонська область вже має.

- Прошу голів тергромад віднестись до цього порталу з відповідальністю: відцифрувати ті дані, яких не вистачає та заносити їх у портал. Ми повинні бачити кожну вулицю кожного населеного пункту Херсонщини, де є можливість залучення інвестицій та можливість покращення наших ресурсів, - наголосив Олександр САМОЙЛЕНКО.

Детально ознайомитись з ГІС-порталом можна за посиланням : http://bitly.ws/oq6d.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів