Перспективи роботи Херсонського морського порту

морський порт, робота
Вочевидь пожвавилася робота Херсонського морського торговельного порту після його передачі в концесію, повідомляє Голос України.

Упродовж двох минулих років державне підприємство ледве зводило кінці з кінцями, загрузнувши у мільйонних боргах. А його вантажообіг постійно знижувався.

Та ось за місяць відтоді, як ХМТП перейшов у альтернативне управління, ситуація докорінно змінилася. Той же вантажообіг зріс майже наполовину: на 64,2 тисячі тонн, або на 48,7 відсотка. З'явилися й нові види вантажів - як продукти переробки сільськогосподарських культур, так і прокат чорних металів на експорт.

Протягом першого місяця року, за даними адміністрації підприємства, у порту заповнювали чи вивільняли вміст трюмів 42 судна. Тоді як нещодавно траплялися місяці, коли їх кількість і до десяти не дотягувала. Залишається тільки сподіватися, що ця обнадійлива тенденція і надалі залишатиметься стабільною.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів