У Херсонському держуніверситеті філологи займаються стратегуванням

ХДУ, стратегування, філологи
У Херсонському державному університеті відбулася стратегічна сесія з питань розвитку та вдосконалення освітніх програм на факультеті української й іноземної філології та журналістики.

Це вже другий захід, який провела провідна експертка відділу забезпечення якості вищої освіти в ХДУ Олена Панич.

Серед завдань стратегічної сесії – визначити, як привабити абітурієнтів до вступу в ХДУ та створити для студентів умови для всебічного розвитку, використовуючи різний інструментарій. Адже місія нашого освітнього закладу – бути провідним у південному регіоні, надавати якісні освітні послуги та створювати умови для розвитку у здобувачів освіти як професійних компетентностей, так й індивідуальних задля того, аби в майбутньому випускники створювали репутацію університету, були конкурентними на ринку праці.

На заході були присутні викладачі, гаранти освітніх програм та керівництво факультету української й іноземної філології та журналістики. Деканеса факультету Ірина Гоштанар розповіла, що з кожним роком все більше студентів розпочинають працювати вже під час навчання, вони шукають себе, прагнуть отримати саме ті знання, що їм необхідні. Тому потрібно вдосконалювати освітні програми, виходячи із запитів здобувачів, розширювати бази практики, зміцнювати та розвивати міжнародні зв’язки. Життя не стоїть на місці, змінюються вимоги роботодавців.

Саме тому в Херсонському державному університеті запровадили стратегування, яке дозволяє освітянським колективам факультетів розробити спільний та узгоджений план дій і разом втілювати його в життя заради якісної освіти.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон