До бюджету Херсонської громади надійдуть понад сто мільйонів гривень

Херсон, гроші, бюджет
Що це за кошти та на які потреби їх планують використати – пояснив голова комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку Херсонської міської ради Андрій Дмитрієв:

- Так, дійсно на найближчий сесії Херсонської міськради депутати планують розподілити на потреби громади ще 118 мільйонів гривень, з яких 79 млн. - вільних залишків з бюджету попереднього року (гроші, які не використані на бюджетні програми 2021 року).

Кошти підуть, перш за все - на фінансування програм, які були закладені у бюджеті минулого року, але з різних причин не були в повному обсязі профінансовані. Також додаткові фінанси отримають соціальні напрямки територіальної громади, наприклад 31 млн. гривень буде направлено Управлінню освіти міськради, 8 млн. отримають спортивні заклади міста, додаткові гроші будуть виділені для наведення порядку в місті після зими.

Вчора, на засіданні комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку депутати в цілому погодили такі зміни до бюджету, але до винесення їх на розгляд сесії ми розглядатимемо зауваження та пропозиції інших депутатських комісій, фракцій та груп.

Отже, всі кошти міського бюджету будуть використані виключно на потреби розвитку Херсонської територіальної громади. Така принципова позиція міського голови Ігоря Колихаєва, яку поділяє більшість депутатів міськради, - наголосив Андрій ДМИТРІЄВ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів