Торік на Херсонщині зафіксували чимало рекордів

Херсонщина, рекорди, інфографіка
Торік на Херсонщині зафіксували чимало рекордів. Перша ділянка з вирощення люфи, рекордний урожай овочів та переліт повітряних куль через Олешківські піски. Зібрали найяскравіші в інфографіці:

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи. Плоди цієї рослини після висушування використовують як губки для миття посуду або як мочалку. Ферма належить родині Жданових та розташована в Каїрах Херсонської області.

Навесні у Херсонській області зібрали найбільший урожай овочів з відкритого ґрунту – 1,1 мільйони тонн.

У день відкриття половини першої черги шляхопроводу ХБК-Таврійський було зафіксовано рекорд “з виготовлення та встановлення найдовшої монолітної постнапруженої плити балокового типу довжиною в 100 метрів”.

У вересні на День міста херсонців безплатно частували грузинськими хачапурі з дров'яної печі. За годину містянам роздали 333 хачапурі, що стало рекордом з наймасовішого частування цієї стравою.

У жовтні 2021 року Олешківські піски вперше перетнули чотири екіпажі повітряних куль на висоті 1 тисячі метрів. Це досягнення увійшло до Книги рекордів України, як “Переліт найбільшої пустелі в Європі найбільшою кількістю аеростатів”.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів