Херсонський аеропорт не отримав жодних скасувань рейсів від авіакомпаній

Херсон, аеропорт, літаки
Наразі вони затверджують розклад і чекають на офіційне відкриття летовища, - розповіла помічниця директора херсонського аеропорту Марія Богодухова.

Зокрема, авіакомпанія "Ryanair" надіслала нам приблизний розклад рейсів на початку лютого. У цьому розкладі є усі рейси, які розписані на сайті. Але наразі продажу квитків немає, можливо, це пов’язано з тим, що будуть змінювати або дати рейсів, або час.

З Херсона рейси планують, наразі – це Краків, Варшава та Відень. Turkish Airlines планують рейси з 28 березня - з Херсона до Стамбула, також будуть рейси від компанії Pegasus до Стамбулу, і від МАУ до Києва», - говорить Марія Богодухова.

За словами помічниці директора аеропорту, компанії не надіслали точні відомості щодо майбутніх рейсів, бо ще немає точної дати відкриття аеропорту.

«Ми плануємо відкрити весняно-літню навігацію, попередня дата відкриття аеропорту – 28 березня. Тому ще не затверджені точні рейси усіх авіакомпаній, можуть бути зміни у розкладі, щоб рейси не перетинались один з одним», - розповіла Марія Богодухова.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів