Зміцнюється співробітництво Херсонського держуніверситету з Поморською академією

Херсон, університет, академія
З метою зміцнення такого портнерства, ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський перебуває у відрядженні в Поморській академії в Слупську (Польща).

- Це наш давній партнер, з яким ми співпрацюємо за програмами подвійних дипломів та семестрових навчань і плануємо розвивати ці напрямки й надалі. Також ставимо на меті поновити співробітництво між нашими педагогічними факультетами та встановити контакти між медичними факультетами.


Із великим задоволенням зустрілися та провели робочу нараду з ректором Академії Збігнєвим Осадовським. Подякував за гарний прийом наших студентів. Гарна новина в тому, що польський заклад готовий збільшити кількість херсонських студентів, яких він може прийняти на навчання. З огляду на це обговорили питання, що виникають під час оформлення документів за програмами міжнародної мобільності. Особливо під час заявок на навчання за семестровими програмами.

Відразу дав доручення відповідним службам Херсонського державного університету щодо термінової підготовки офіційного листа до Поморської академії в Слупську з пропозицією збільшити термін підготовки документів студентами, які планують навчання за семестровими програмами. Практика показує, що за місяць студенти не встигають підготуватися суто технічно. Є повне порозуміння з цього питання з ректором Академії.

Також ставимо перед собою ще одне завдання – продовжити співпрацю з Академією щодо вивчення польської мови нашими студентами. У нас є гарний кейс, коли в першому семестрі цього навчального року три групи студентів вдосконалювали знання мови під керівництвом професора кафедри неофілології Поморської академії в Слупську (Республіка Польща) Тадеуша Осуха. Відпрацюємо механізм запрошення пана Тадеуша до нас й у майбутньому.

Завтра на нас чекає насичений день. У планах – відвідування Медичного симуляційного центру Академії, в який Уряд Польщі інвестує значні кошти, адже розуміє важливість якісної сучасної підготовки лікарів. Також відбудуться перемовини щодо поновлення співпраці з підготовки фахівців дошкільної та початкової освіти.

Звичайно, плануємо зустрітися з нашими студентами, які зараз навчаються в Поморській академії.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів