У Херсоні ціни на проїзд у тролейбусах підняли достроково

транспорт, ціни, підвищення
Херсонців геть збили з пантелику із цінами на громадський транспорт.

Менш як два тижні тому виконавчий комітет міської ради затвердив рішення про підвищення вартості проїзду в тролейбусах з 5 до 6 гривень. Подорожчати квитки мали з 1 липня, коли до обласного центру очікують прибуття усіх 42 нових тролейбусів, придбаних коштом кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку.

Все начебто було зрозуміло, аж ось у комунальному підприємстві "Херсонелектротранс" поскаржилися: їхні послуги і так збиткові, а до запланованого подорожчання ніяк не звести кінці з кінцями. І будь ласка: муніципальна влада скликає позачергове засідання міськвиконкому. На якому з готовністю вирішують, що проїзд у тролейбусах має зрости в ціні не 1 липня, а вже з 7 лютого.

Втім, дирекція КП "Херсонелектротранс" підсолодила гірку пілюлю, запевнивши городян, що вони й далі можуть їздити по п'ять гривень. Але не всі, а тільки ті, хто купив квитки чи місячні проїзні раніше, ніж вони стали коштувати на гривню більше. Тож хтось у Херсоні кататиметься на "рогатих" за п'ять гривень, хтось за шість, і все буде правильно...

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів