У Херсоні оновлюють конструкції для зовнішньої реклами

Херсон, борди, LED-екран
Металеві динозаври або просто потвори – як тільки херсонці не називають рекламні борди, що сьогодні буквально заполонили вулиці Херсона. Те, що ці конструкції псують обличчя міста говорить і міська влада. Саме тому було прийнято рішення прибрати старі рекламні борди, а деякі замінити на сучасні LED-екрани.

Планується, що кількість рекламних бордів у Херсоні зменшиться вдвічі. За словами радника Херсонського міського голови Олександра Ложичева, наразі вже вдалось прибрати 95 конструкцій. Без уваги фахівців не залишаються і фасади багатоповерхівок та транспорт, які також перенасичені різноманітними оголошеннями.

Херсонці підтримують починання влади навести лад у місті із зовнішньою рекламою. З нами діляться, вже давно потрібно було зменшити кількість бордів, а деякі оновити.

Разом із тим у місті вже встановлено 10 LED-екранів для розміщення реклами. Пан Олександр додає, LED-екран замінює декілька бордів старого зразку, адже вміщує в себе кілька роликів, які прокручуються один за одним. Та навіть їх встановлюють за новим алгоритмом, враховуючи важливі нюанси побудови міста.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів