На Херсонщині собаки служать на кордоні

Херсон, КПВВ, Каланчак
На адмінкордоні Херсонщини Лабрадор Лед та спаніель Яра служать на контрольно-пропускному пункті в'їзду-виїзду "Каланчак".

Лабрадору Леду – 7 років, його спеціалізація – пошук наркотиків. Коли пес знаходить заборонені речовини, він позначає це сидінням, або лежанням.

Здібний лабрадор проходив навчання у Великих Мостах на Львівщині. На роботі він відповідальний, а вдома – добрий та ніжний, дуже любить дітей та свого господаря.

Спанієльці Ярі чотири роки. Її господар, Андрій, тренує її із шести місяців. Для пошуку наркотиків, каже кінолог, спанієлі найкращі. Вони через маленький зріст можуть залізти у важкодоступні місця. Взяв її маленькою повіз на навчання у Львівську область і звідти разом працюють. Яра - "дама" з мінливим характером, але на її службу це впливає.

У державній прикордонній службі є собаки різних порід. Одні працюють зі своїм господарем-кінологом подобово саме у контрольних пунктах в'їзду – виїзду: лабрадори, німецькі та бельгійські вівчарки, спаніелі.

Залежно від пасажиропотоку там використовують від 2 до 4 собак, – повідомляє Іван Шевцов, голова прес-служби Херсонського прикордонного загону.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів