Головний санлікар Херсонщини пообіцяв "надважкий тиждень" і по 1500 хворих на COVID-19 на добу

Херсон, лікар, хвороба
Головний санлікар Херсонщини пообіцяв нам «надважкий тиждень» і по 1500 хворих на COVID-19 на добу в пікові 9-12 лютого.

Про це головний санлікар Херсонської області Юрій Ромаскевич написав сьогодні, 7 лютого вранці на своїй сторінці у соцмережі:

«Добрий ранок Херсонщина!

Швидкість розповсюдження COVID-19 в області продовжує зростати. На минулому тижні кількість інфікованих перетнула позначку в 1000 осіб на добу, в Україні досягла 44 тисяч осіб.

Нас очікує надважкий тиждень, за моїми розрахунками піковими для цієї хвилі будуть 9-12 лютого коли кількість інфікованих перетне позначку 1500 осіб на добу, по Україні буде понад 50000 тисяч інфікованих.

Основною причиною такої ситуації є домінування надзвичайно заразного штаму COVID-19 "Омікрону", який практично повністю витіснив інші штами, так за даними секвенування його доля складає практично 100% серед всіх зразків.

І хоча ситуація с кількістю госпіталізацій не є критичною на відміну від 2-ої та 3-ої хвилями, проходження цієї хвилі надзвичайно ускладнилось через велику кількість захворівших серед медичних працівників. Це певним чином обмежує можливості надання медичної допомоги насамперед амбулаторним пацієнтам.

З 14 лютого ми очікуємо стабілізацію та поступове зменшення кількості інфікованих, хоча кількість госпіталізованих зростатиме до 21 лютого.

Всім Божої ласки та благословення! Добрих людей на зустріч та гарних думок!»
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів