Ректор Херсонського держуніверситету поспілкувався з американськими журналістами

Співаковський, журналісти, ХДУ
На Херсонщині перебуває команда журналістів із National Public Radio (Вашингтон, США). Вони вивчають ситуацію на Херсонщині, що межує з тимчасово окупованим Кримом. Про те, чим живе сьогодні регіон та безпосередньо Херсонський державний університет під час інтерв’ю розповів ректор Олександр Співаковський.

Насамперед, команду з National Public Radio цікавили питання щодо настроїв на території області, пов’язаних з подіями, що нині відбуваються в Україні. Зокрема, медівники акцентували увагу на питаннях налаштування молоді, їхнього відношення до подій сьогодення та життя університету.

«За 30 років незалежності в Україні вже виросло нове покоління молодих людей, які мають в системі цінностей свободу та патріотизм. Молоді українці точно не миритимуться з тим, що людей карають за те, що вони мають іншу точку зору. І політичні переслідування – ще один момент, який повинен бути зупинений.

У Херсонському державному університеті ми вибудовуємо роботу зі студентами саме на цих життєвих принципах – свобода та патріотизм. Для нас важливий не тільки освітній контекст –свою роботу ми спрямовуємо на розвиток духовності, збереженні українських традицій та власної ідентичності», – прокоментував Олександр Співаковський.

Протягом сьогоднішнього дня Херсонський державний університет став майданчиком для запису інтерв’ю команди з National Public Radio з громадськими, політичними діячами, представниками територіальної оборони та студентами ХДУ. У фокусі інтересів американських журналістів – стан територіальної оборони, налаштування населення, зв’язок кримсько-татарської діаспори, Дамба Північно-Кримського каналу.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон