У Херсонському держуніверситеті запускають зовнішній ліфт в навчальному корпусі

ХДУ, навчальний корпус, ліфт
У навчальному корпусі №5 Херсонського державного університету триває завершальний етап робіт по встановленню ліфта для людей з інвалідністю.

Дехто може запитати: навіщо потрібний ліфт у цьому навчальному корпусі? По-перше, підйомник вкрай необхідний людям з обмеженими можливостями, аби вони мали змогу дістатися верхніх поверхів на інвалідному візку.

Також молоді мами. Вони змушені спускати масивні візки, тримаючи при цьому дитину на руках. А за допомогою ліфту піднятися на будь-який поверх буде значно простіше. Люди похилого віку. Їм доволі складно без ліфта. Для них фізичні навантаження взагалі небажані.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, створення інклюзивного простору – першочергове завдання для Херсонського державного університету. Вже більше місяця тривають випробування для забезпечення комфортної та безпечної роботи зовнішнього підйомника в навчальному корпусі №5.

Певні речі узгоджуються з технаглядом і рештою відповідних служб. Днями ректор особисто піднявся на п’ятий поверх. «Враження: ліфт, як у п’ятизірковому готелі, та ще й «розмовляє» державною мовою», – прокоментував Олександр Співаковський.Нагадаємо, що кошти на будівництво підйомника в навчальному корпусі №5 отримали з міського бюджету.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів