На Херсонщині рукотворний ліс незаконно віддали у приватні руки

ліс, приватні руки
Рукотворні ліси Херсонщини, які стримують наступ пісків Олешківської пустелі, є державною власністю, тому їх передача у приватні руки теоретично неможлива.

Та в наших умовах у пріоритеті не інтереси народу та закон, а відомий принцип: "Якщо забороняється, але дуже хочеться, то можна". В Олешках тамтешня райдержадміністрація своїми розпорядженнями санкціонувала передачу місцевим жителям семи ділянок лісу площею майже 28 гектарів та вартістю 28 мільйонів гривень.

В окружній прокуратурі вважають, що виконавча влада перевищила свої повноваження, тому подали до суду позов про визнання згаданих розпоряджень незаконними.

Але ось така "маленька деталь": ті скандальні розпорядження приймалися ще 2008 року, і термін давності для їх оскарження давно минув. Та й саму Олешківську райдержадміністрацію давно ліквідували разом із однойменним районом під час адміністративно-територіальної реформи.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів