У Херсоні краєзнавчий музей має унікальні колекції старовини

Херсон, музей, колекції
В цьому особисто переконався перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський, який вважає, що херсонцям дуже пощастило мати такі цікаві місця для відпочинку душею:

- Наприклад, краєзнавчий музей у Херсоні має одну з найбільших у Південній Україні колекцій предметів старовини. Будинки, у яких розміщена експозиція музею, є пам’ятками архітектури ХІХ століття.

Сьогодні у фондах музею зберігається понад 170 тисяч предметів, з них в експозиції перебуває 10 тисяч. Працює чотири тематичні відділи.

Чи не найціннішими експонатами відділу літератури є рукописи Толстого і Пушкіна. У відділі природознавства відвідувачі можуть побачити один з найбільших експонатів України – 30-метровий скелет кита.

Відвідувати музеї — це сучасно, не стереотипно та цікаво. Тим паче, розрахуватись за квитки можна карткою ЄПідтримка. Наші музеї — це must visit у такому чудовому місті з історією.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів