Власні електронні реєстри створює сільська громада на Херсонщині

реєстри, громада, ЦНАП
Держава створює свої електронні реєстри, що допомагають впорядкувати обмін інформацією та прискорюють надання послуг, повідомляє Голос України.

Цим же шляхом одними з перших на Херсонщині пішли і в Музиківській територіальній громаді. Сільська ТГ започаткувала одразу два власні реєстри - для отримувачів соціальних та адміністративних послуг. І до них уже внесли більш як половину місцевих жителів.

Начальник відділу місцевого ЦНАП Ірина Шнирук каже, що проект розвивають під егідою ПРООН, у рамках програми "Посилення самостійності громад у Херсонській області".

Основою нових реєстрів стала база даних виборців, але вона потребує коригування та актуалізації, тож робота триває. Але незаперечна користь від неї вже є - завдяки такому банку даних час обслуговування відвідувачів місцевого ЦНАПу скоротився майже вдвічі. Швидше й простіше стало також контролювати, чи без затримок члени громади отримують різні види допомоги - для багатодітних родин, одиноких стареньких тощо. А в перспективі власні реєстри матимуть усі громади краю.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів