У Херсоні вступники можуть зареєструватися на ЗНО в ХДУ

вступники, ЗНО, ХДУ
Цьогоріч Херсонський державний університет увійшов до переліку пунктів реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Відсьогодні, 1 лютого, розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО.

Керівниця Приймальної комісії ХДУ Надія Стародубець зазначає, що в подальшому це дозволить вирішити чимало проблемних моментів. Адже дуже часто у вступників виникають питання під час реєстрації та обрання предметів, що потрібні для вступу на ту чи іншу спеціальність.

Тому освітній заклад звернувся до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, аби мати змогу надавати консультації та здійснювати реєстрацію. У перспективі планується проведення ЗНО на базі ХДУ.

Наразі фахівці Приймальної комісії ХДУ допомагають майбутнім вступникам зареєструватися, надають консультативну та технічну допомогу. Зокрема, ознайомлюють з пакетом документів, що необхідний для реєстрації.

Процес відбувається за безпосередньої участі вступника, який вписує особисті дані в реєстраційну картку та завіряє копії документів. Реєстрація відбувається на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. По завершенню процедури формується повний пакет документів, що надсилається до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. Надалі на електронну пошту вступника надходить сертифікат, що свідчить про завершення процедури реєстрації.

Зазначимо, що реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання триватиме до 9 березня.

Контакти Приймальної комісії: вул. Університетська 27, головний корпус ХДУ (ІІ поверх); моб. тел.: 095 592 91 49; 096 613 05 16.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів