Херсонський держуніверситет покращив свої позиції в міжнародному рейтингу

ХДУ, рейтинг, Співаковський
Опубліковано один з авторитетних міжнародних рейтингів університетів «Webometrics Ranking of World Universities».

За даними рейтингу Херсонський державний університет посів 46 сходинку з-поміж закладів вищої освіти України! Порівняно з минулим роком освітній заклад значно покращив свої результати, піднявшись на 9 сходинок (55 місце в 2021 році).

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що це спільна перемога та заслуга всієї університетської команди і подякував за плідну роботу.

Таким чином, увійшовши до п’ятдесяти кращих університетів країни, Херсонський державний університет зберігає свої лідерські позиції з-поміж університетів Херсона. Так, Херсонський державний аграрно-економічний університет посів 115 місце, Херсонський національний технічний університет – 176, а Херсонська державна морська академія – 251.

Рейтинг побудований на оцінюванні місії університетів опосередковано за трьома групами показників їхньої представленості у вебпросторі: Impact (вплив), Openness (відкритість), Excellence (якість).

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон