На Херсонщині через недбальство офіцера втрачено майже 2 млн гривень

Херсонщина, суд, недбальство
Слідчі ДБР завершили розслідування за старшим офіцером Регіонального управління морської охорони прикордонної служби, через недбалість якого держава втратила 1,8 млн грн. Про це повідомляють у прес-службі ТУ ДБР в м. Мелітополь.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Як повідомляє ДБР, у 2019 р. він обіймав посаду головного інженера з технічного нагляду Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби. І здійснював технічний нагляд за реконструкцією гуртожитку в одному із селищ Херсонщини.

Термін виконання ремонту завершувався, але роботи повністю не закінчено (див. фото). Офіцер вирішив «прискорити» цей процес та підписав акти приймання будівельних робіт, не звіривши їх з обсягом

В результаті з держбюджету на рахунок приватного підприємства, яке робило ремонт, безпідставно перерахували зайві 1,8 млн грн. У ході досудового розслідування збитки державі було відшкодовано в повному обсязі.

Офіцер звинувачується у недбалому ставленні до військової служби (ч. 3 ст. 425 КК). Йому загрожує термін до 7 років

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Херсонська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів