У Херсонському держуніверситеті почали вакцинацію бустерною дозою

ХДУ, бустерна доза, ковід
Сьогодні, 28 січня, в медичному центрі при Херсонському державному університеті продовжилася вакцинальна кампанія від коронавірусної інфекції. Тож всі охочі мали змогу зробити бустерну дозу вакцинації для всіх вакцинованих або вакцинуватися вперше.

Протягом дня третє щеплення від COVID-19 отримали близько 60 осіб, серед них – троє студентів.

Активно долучилися до щеплення бустерною дозою керівництво і професорсько-викладацький склад ХДУ. Вакцинацію проводили медичні співробітники Херсонської міської клінічної лікарні імені Є.Є.Карабелеша на базі медичного центру ХДУ.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський наголошує на піклуванні про своє здоров’я та здоров’я оточуючих і захиститися від небезпечної інфекції. Адже безпечні умови освітнього процесу та функціонування університету, в першу чергу, залежать від вакцинації.

Ключову роль у створенні безпечного середовища відіграє вакцинація бустерною дозою, яку наразі пропонують для співробітників та студентів у медичному центрі при ХДУ.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів