На Херсонщині подорожчав міжміський проїзд

Херсонщина, автобуси, проїзд
З 25 до 30 гривень подорожчала вартість проїзду в автобусах Каховка — Нова Каховка і Нова Каховка — Берислав. А з урахуванням послуг автостанцій вони коштують ще дорожче — 35 грн 40 коп.

— Ми були змушені підняти вартість проїзду в автобусах усіх внутрішньообласних маршрутів — не лише на новокаховському або бериславському напрямках, а й, приміром, до Херсона. Проїзд подорожчав на 20%, — пояснив директор Каховського АТП-16506 Володимир Литвиненко.

За його словами, поки не піднімалась вартість квитків в автобусах міжобласних сполучень і по місту Каховка: - На внутрішньоміських каховських маршрутах ми плануємо підвищення вартості проїзду з 7 до 8 грн з 12 лютого, якщо наше клопотання підтримає виконавчий комітет Каховської міськради.

Головна причина подорожчання — стрімке зростання цін на паливно-мастильні матеріали. Зараз нам кажуть, що дизпаливо і бензин може вирости в ціні до 38-40 грн/літр. Якщо це станеться, то нам доведеться знову переглядати розцінки на проїзд, — додав Володимир Литвиненко.

Олег БАТУРІН
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів