Де на Херсонщині можна сховатися від холоду

Херсонщина, пункти, обігрву
У зв'язку з низькими температурами, Херсонське обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій нагадує, що майже в усіх громадах працюють пункти обігріву.

На території Бериславського району визначено 45 місць.

У Милівській, Новорайській, Тягинській територіальних громадах це амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та фельдшерські пункти. Так само - у Бериславській ТГ, але можна обігрітися також у приміщенні місцевого комунального закладу “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У Борозенській ТГ - це лікарня та адмінбудівлі на території сіл. На території інших громад району пунктами обігріву визначено приміщення старостатів та адміністрацій.

На території Генічеського району - 30 приміщень.

Найбільше - у Новотроїцькій ТГ. Там можна врятуватися від переохолодження в місцевому територіальному центрі соціального обслуговування, у центрі інтегрованої соціальної служби та в будівлях 18 старостатів.

У Нижньосірогозькій ТГ пунктами обігріву також визначено територіальний центр соціального обслуговування та приміщення 7 старостатів.

Іванівська громада надає такі послуги лише в місцевій лікарні, а Генічеська - у районному будинку культури.

На території Каховського району - 46 пунктів. Переважно це теж приміщення лікарень, амбулаторій, ФАПів, адміністрацій, старостатів. Але, крім того, - клуби та будинки культури сіл Антонівка, Дубівка, Костянтинівка, Червона Поляна, Чаплинські селищний будинок творчості дітей та юнацтва, Центр соціальних послуг, Територіальний центр соціального обслуговування.

Скадовський район - 20 пунктів обігріву в будівлях адміністрацій, старостатів та закладів охорони здоров'я.

На території Херсонського району - 43. Безпосередньо у Херсоні значаться два місця обігріву: стаціонарний, за адресою просп. Адмірала Сенявіна, 128, - це Церква Сорока мучеників Севастійских; та мобільний (намет) - біля Церкви Христа Спасителя на просп. Св. Кирила та Мефодія, 16а.

Інші громади району, крім Дар’ївської, готові зігрівати людей в адмінбудівлях, старостатах, клубах та навіть бібліотеках. А Дар'ївська громада жодного місця обігріву не визначила.

Повний перелік пунктів обігріву в області та адреси їх розташування можна подивитися тут.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів