Студенти та викладачі Херсонського держуніверситету долучилися до міжнародного мовного конкурсу

конкурс, мова, Петра Яцика, ХДУ
Сьогодні, 26 січня, стартував ІІ (обласний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. До мовного заходу в якості учасників і членів журі долучилися студенти та викладачі Херсонського державного університету.

Конкурс імені Петра Яцика має на меті забезпечити всебічний розвиток і функціонування української мови, сприяти утвердженню її статусу як державної, піднесенню престижу української мови серед молоді.

Інтелектуальне змагання відбулося в дистанційному форматі на платформі Zoom спільно для учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти і закладів фахової передвищої освіти.

До ІІ (обласного) етапу визначення кращих знавців рідної мови увійшли студентки Херсонського державного університету: Марія Чуприненко (факультет української й іноземної філології та журналістики), Лідія Мартинюк (педагогічний факультет) та Крістіна Ясак (медичний факультет). Протягом трьох годин дівчата виконували завдання, аби перевірити свій рівень володіння українською мовою.

Не залишилися осторонь і викладачі нашого освітнього закладу. Доцентки кафедри української й слов’янської філології та журналістики увійшли до складу журі – Юлія Юріна (заступниця голови конкурсу) та Ірина Гайдаєнко.

Перевірка наданих робіт відбудеться завтра, 27 січня, де оберуть кращих знавців української мови в Херсонській області.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів