Херсонський держуніверситет отримав подяку з Узбекистану

ХДУ, подяка, Узбекистан
Від керівництва Самаркандського державного медичного інституту (Республіка Узбекистан) ректору Херсонського державного університету Олександру Співаковському надійшов лист-подяка за активну участь здобувачок освіти медичного факультету ХДУ в ІІ Міжнародній олімпіаді студентів-медиків «Самарканд-2020».

Наприкінці минулого року студенти медичного факультету Херсонського державного університету взяв участь у Міжнародній олімпіаді, що проходила на базі Самаркандського державного медичного інституту. Наш освітній заклад став єдиним класичним університетом-учасником серед профільних медичних закладів вищої освіти.

Деканеса медичного факультету ХДУ Наталія Шахман представляла професорсько-викладацький склад журі в напрямі судова медицина, а студентки університету Вікторія Кленіна, Єлизавета Резесідзе та Ірина Перепелиця долучилися до заходу в онлайн-режимі та посіли призові місця.

Ректор Самаркандського державного медичного інституту Жасур Різаєв висловив вдячність ректору ХДУ Олександру Співаковському та колективу медичного факультету в особі деканеси Наталії Шахман за високий рівень професійної підготовки майбутніх медичних працівників.

Нагадаємо, що в грудні представники нашого освітнього закладу з робочим візитом відвідали Самаркандський державний медичний інститут. Ректор ХДУ Олександр Співаковський прочитав лекцію «Лідерство, або ми всі повинні навчитися змінюватися» для студентів старших курсів Самаркандського інституту. Також відбулося підписання Меморандуму між закладами вищої освіти.

Співпраця між Херсонським державним університетом та Самаркандським державним медичним інститутом продовжується. Попереду багато спільних проєктів та їх реалізація, що допоможе подальшому розвитку медичного факультету. Крім цього, вже найближчим часом очікується візит делегації Самаркандського державного медичного інституту до Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів