У Херсонському держуніверситеті дбають про своїх пенсіонерів

пенсіонери, ХДУ, дружня родина
Херсонський державний університет – це велика дружня родина. І колишніх працівників тут не буває. У нас завжди готові прийти на допомогу та підтримати у скрутну хвилину. Підтвердженням цього стала історія, що трапилася нещодавно.

Так, за допомогою до голови профспілкової організації Ігоря Головченка та декана факультету біології, географії і екології Ігоря Пилипенка звернулася донька Марії Федосіївни Ремень, колишньої співробітниці нашого закладу. Як виявилося, 88-річній жінці необхідно було полагодити дах будинку.

Марія Федосіївна – випускниця Херсонського державного педагогічного інституту ім.Н.К.Крупської. Працювала старшим лаборантом на кафедрі біології людини на тодішньому природничому факультеті. Пережила війну. Навчаючись в інституті, активно займалася спортом у секції фехтування.

Звісно, прохання про допомогу дійшло до ректора ХДУ Олександра Співаковського. «Херсонський державний університет своїх не забуває! І ми стовідсотково будемо підставляти плече тим, хто цього потребує, будемо допомагати. Адже людина віддала частину свого життя нашому освітньому закладу. Відповідно й ми маємо віддячити за роботу та самовідданість», – розповів ректор Олександр Співаковський.

До роботи підключилася служба проректора з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максима Вінника. Працівники виїхали до Марії Федосіївни і полагодили дах. Згодом Ігорю Головченку знов надійшов телефонний дзвінок зі словами подяки від пані Марії та її доньки.

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів