Найбільш серйозна ситуація в Херсоні: Ромаскевич заявив про різке прискорення зростання захворюваності

Херсон, захворюваність, коронавірус
«Ми знову на порозі запровадження жорстких протиепідемічних обмежень. Найбільш серйозна ситуація в Херсоні»: Ромаскевич заявив «про різке прискорення зростання захворюваності на коронавірус».

Про це 24 січня, зранку написав головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич на своїй сторінці у соцмережі :

«Інформую про різке прискорення зростання захворюваності серед населення області гострою коронавірусною хворобою, викликаною COV-2.

Зростання показників захворюваності за минулий тиждень перевищило розрахункові параметри і призвело до їх практичного подвоєння, найсерйозніша ситуація спостерігається в Херсоні, зростає захворюваність серед дітей.

Прогнозовані параметри на поточний тиждень 450-550 випадків на день у Херсонській області та до 30-35 тисяч по Україні.

Не можна не відзначити також і зростання госпіталізацій серед пацієнтів, виникла потреба у розгортанні додаткових місць у стаціонарах. Ми знову стоїмо на порозі запровадження жорстких додаткових протиепідемічних обмежень».


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів