На Херсонщині прокуратура вимагає стягнути з недобросовісного підрядника майже 1 млн грн

Херсонщина, прокуратура, провадження
Генічеська окружна прокуратура звернулася до суду із позовною заявою до приватного підприємства про стягнення майже 1 млн грн неустойки за невиконані ремонтні роботи. Господарським судом вже відкрито провадження у справі.

Раніше прокуратурою встановлено, що у червні 2020 року між державною установою та приватним підприємством укладено договір підряду.

Підприємство зобов’язалося виконати капітальний ремонт проїзної частини автомобільної дороги місцевого значення Нижні Торгаї – Агаймани та отримало для цього авансовий внесок. Проте у встановлений строк виконавець так і не виконав роботу, а повернути частину грошей до бюджету вдалося лише в 2021 році після втручання прокуратури та відповідного рішення суду.

Унаслідок неналежного виконання підприємством своїх обов’язків за договором йому нараховано пеню та інфляційні витрати, які прокуратура вимагає стягнути на користь держави.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів