У Херсоні спритні споживачі хотіли ввести в оману енергетиків

Херсон, Херсонобленерго, рейди
У Херсоні в період з 10 по 16 січня фахівцями АТ «Херсонобленерго» проведено 109 рейдів та зафіксовано 15 порушень, про що складено відповідні акти.

За минулий тиждень співробітники Товариства виявили спритних споживачів, які хотіли ввести в оману енергетиків.

Так, на території обласного центру Херсонщини робітники Товариства, одного з операторів мобільного зв’язку, вдалися до застосування заборонених пристроїв, що призвело до зміни показів лічильника, тобто їх зменшення. Щоправда, тепер доведеться сплатити врази більше, а саме 90 909 гривень.

Також протягом тижня через аварійні ситуації сталось 70 155 знеструмлень.

Якщо Ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи з демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками АТ «Херсонобленерго» (працівники Товариства завжди працюють у спецодязі), – негайно повідомте про це диспетчеру Кол-центру 0552-48-06-20, 0-800-500-629 або до правоохоронних органів на телефон «102».

АТ «Херсонобленерго»
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів