На Херсонщині стає менше худоби

Херсонщина, худоба, зменшення
І це не здогадки, а офіційна інформація. Державна служба статистик України оприлюднила дані щодо кількості сільськогосподарських тварин по всій України і в областях зокрема. Для Херсонщини цифри зовсім невтішні...

Так, станом на 1 січня 2022 року в Херсонській області нарахували 37 тис 100 корів, що на 15% менше аналогічного показника 2021 року. З яких 6600 тварин – на підприємствах, інші – у домогосподарствах.

Ситуація зі свинями ще гірша. Наразі в нашій області нарахували 49,5 тисяч п’ятачків, що складає лише 50% від показника минулого року. Ба більше – гірша ситуація лише у Луганській області.

Другі з кінця ми і за кількістю овець та кіз. Майже 21 тисячу цих тварин тримають у приватних і домашніх господарствах Херсонщини.
Не на стільки печальна ситуація у нас із свійською птицею.

Трохи більше 4 мільйонів голів курей, качок, гусей утримують на території області. Проте і ця цифра на чверть менша від показника 2021 року…

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів