На Херсонщині зменшується кількість пенсіонерів

Херсонщина, пенсіонери, старіння
За останні 5 років кількість пенсіонерів в Україні зменшилась на понад мільйон. Про це повідомляє Опендатабот, посилаючись на дані Пенсійного фонду України.

Незважаючи на зменшення навантаження на Пенсійний фонд, в останні роки не відбулося підвищення якості життя 10,9 млн. пенсіонерів, що залишилися.

У Херсонській області, незважаючи на стрімке старіння населення, кількість пенсіонерів не збільшується, а навпаки, щорічно зменшується в середньому на 5 тис. осіб.

Так, на 1 жовтня 2016 р. у нашій області жило 301 536 пенсіонерів, на початку 2021 року – вже на 26 тис. менше.

З 2018 року в Україні діє закон про пенсійне страхування, який щорічно підвищує планку страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію.

Як результат, з 2028 року для виходу на пенсію у 60 років українському громадянинові потрібно буде 35 років стажу. Тим, у кого стажу не вистачає, доведеться працювати ще кілька років. Якщо до 65 років не набереться навіть 25 років стажу, то пенсії не буде взагалі, натомість надаватиметься соціальна допомога.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів