У Херсонській обласній раді підримують розвиток фізичної культури і спорту

Херсон, облрада, спорт
В цьому запевнив голова Херсонської облради Олександр Самойленко під час зустрічі зі Стеллою Бенедик - тренеркою нашої папалімпійської чемпіонки з плавання Лізи Мерешко..

- Напередодні ХІІІ зимових Паралімпійських ігор 2022 зустрілися зі Стеллою Бенедик на місці першої фан-зони Херсонщини, яка була створена на підтримку наших спортсменів на XVI літніх Паралімпійських іграх.

Так, під час зустрічі домовилися зібрати координаційну нараду для вирішення питання виділення стипендій спортсменам та знаходження нових шляхів та перспектив для розвитку фізичної культури і спорту в області.

Головне - мати дійсно стратегічні цілі і бажання їхньої реалізації. А щодо підтримки спорту, то наші спортсмени повинні мати не тільки запал, а й можливості, завдяки яким вони зможуть розвивати й примножувати свій потенціал.

Самостійна, конкурентоспроможна, здорова молодь - це наше майбутнє та головний пріоритет!, - наголосив голова Херсонської облради Олександр Самойленко.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів