У Херсоні відбувся клубний турнір з настільного теннісу

Херсон, турнір, теніс
Настільний теніс у Херсоні зараз стає досить поширеним видом активного відпочинку для енергійних людей, що відбивається у популярності тенісних клубів серед дітей та дорослих.

Саме тому, 16 січня на базі Херсонського тенісного клубу відбувся клубний турнір із настільного теннісу.

Двадцять дітей 2006-2010 років народження та 2011-2012 років народження змагались у своїх вікових категоріях.

Спортивний клуб ставить перед собою завдання розвивати великий теніс у Херсоні та на півдні України на абсолютно новому рівні.

"Із великим задоволенням прийняв запрошення Олексія Сандакова та відвідав його клубний турнір із настільного теннісу.

Два десятка дітей 2006-2010 років народження та 2011-2012 років народження змагались у своїх вікових категоріях у чудовій дружній атмосфері.

Такі заходи є дуже корисними для популяризації спорту та здорового способу життя серед херсонців, дають можливість дітям спробувати свої сили у змаганнях. І цілком можливо, що деякі з них у майбутньому вирішать пов‘язати своє життя зі спортом та здобути перемоги на набагато серйознішому рівні." - впевнений начальник управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Віталій Вибранський.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів