У Новый Каховці відкривається "Портал" живопису і пастелі

Херсонщина, Нова, Каховка
Сьогодні, 15 січня о 12.00 у Новій Каховці у картинній галереї им. Альбина Гавдзинского відкривається виставка живопису і пастелі "Портал". На вас очікує зустріч з автором виставки Віталієм Раковичем.


Завжди приємно побачити і почути того, хто вміє зобразити навколишній світ через призму свого бачення і відчуття. Ми бачимо колір, форми, ніби, всі однаково - біле то біле, кругле то кругле, а передача художниками завжди різна. Чому всі художники пишуть по різному? Чому один і той самий реальний колір в зображенні неоднаковий?


Стиль, манера, техніка виконання народжує сотні художників. А ми обираємо, шукаємо твори саме під себе, під особисте сприйняття, порозуміння задуму митця і таке інше... То ж ми запрошуємо Вас на презентацію виставки і зустріч з творцем прекрасного.


Не забудьте! 15 січня о 12.00 і дві неймовірні години спілкування з Віталієм Раковичем, херсонським художником і, може, хтось із вас приєднається в майбутньому до мистецької когорти.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів