На Херсонщині повітряний простір захищає новий зенітний ракетний дивізіон

Херсонщина, ракети, простір
Вже у новому році на бойове чергування з охорони повітряного простору на півдні України заступив зенітний ракетний дивізіон.

Цей підрозділ входить до складу зенітної ракетної бригади Повітряних Сил ЗС України імені гетьмана Пилипа Орлика. Вона прикриває міста та важливі об’єкти інфраструктури країни від повітряного нападу ворога з Півдня, зокрема з території тимчасово окупованого Криму.


Варто зазначити, що цей зенітний ракетний дивізіон нещодавно повернувся з району проведення операції Об’єднаних сил до місця постійної дислокації. Він озброєний зенітними ракетними комплексами С-300 ПС, що здатні вражати повітряні цілі на висотах від 25 метрів до 27 кілометрів та на відстані понад 75 кілометрів.


— Наразі дивізіон повністю відновив свою боєздатність та заступив на бойове чергування в системі ППО країни. Особовий склад та озброєння підрозділу готові виконати бойове завдання. Бойовий дух — як завжди — на висоті. Тож якщо ворог вторгнеться у повітряний простір України, наші ракетники завдадуть йому значних втрат і змусять відмовитися від агресивних планів. Ми здатні захистити своїх громадян, — зазначив тимчасовий виконувач обов’язків комбрига полковник Андрій Копич.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів