Херсонка представила свою технологію боротьби з комарами

Херсон, інноваційні, технології
Херсонка представила свою технологію боротьби з комарами на виставці інноваційних технологій у Лас-Вегасі.

Стенд українського стартапу Mosqitter із засновниками-херсонцями представлений серед найтехнологічніших компаній на глобальній виставці CES 2022 Consumer Electronic Show (CES 2022) – це щорічна найбільша світова виставка інноваційних технологій у світі, що проходить у Лас-Вегасі (США).

Як повідомляє Український Південь, компанія «Москіто Контроль» корінням із Херсона, проект створений херсонкою Анастасією Романовою, однією з розробників технології Mosqitter.

Це жіночий R&D проект із захисту від укусів комарів та хвороб викликаних (малярія, вірус Денге, вірус Зіка та інші) комарами.

Це вже друга участь компанії у виставці у Лас Вегас. Участь у 2020 р. принесла компанії «Москіто Контроль» замовлення по всьому світу, і вже були розміщені ліцензійні виробництва пристрою Mosqitter в Індії та Італії. У стадії реалізації вихід на ринки Африки, Таїланду та Канади.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів