На Херсонщині складено понад 3 тисячі протоколів за порушення протиепідемічних вимог

Херсонщина, карантин, порушення
Протягом року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області перевірено понад 38 тис суб’єктів господарювання на виконання протиепідемічних вимог та складено понад 3 тис протоколів за порушення законодавства.

2021 рік – ще один рік, проведений в умовах карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з перших днів приєдналося до здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію вказаної хвороби.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області самостійно, а також у постійній співпраці з Національною поліцією, органами місцевого самоврядування, органами місцевої влади та засобами масової інформації формували групи COVID-патрулів, для ефективного моніторингу дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 та Постановами Головного державного санітарного лікаря України.

В тому числі з урахуванням рівнів епідемічної небезпеки, які протягом року змінювались на території Херсонської області. Перевірки дотримання протиепідемічних заходів проводились щоденно, включаючи вихідні та святкові дні.

Протягом 2021 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відвідано 38 095 суб’єктів господарювання стосовно дотримання карантинних вимог. На кожному об’єкті проводилась ґрунтовна роз’яснювальна робота щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, викладених у постанові КМУ від 9 грудня 2020 року №1236, змінах, які вносили до постанови та Постановах Головного державного санітарного лікаря України.

У результаті моніторингів у 8 952 суб’єктів господарювання виявили порушення. За виявлені порушення складено 3 334 протоколи. З метою недопущення порушень надалі та усуненню вже виявлених кожному порушнику надавались відповідні письмові пропозиції для організації роботи згідно з чинним законодавством. Протоколи складалися за статтями 42 та 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Спеціалісти управління постійно надавали інформацію на офіційний вебсайт Головного управління, знімали та розміщували відеосюжети про діяльність COVID-патрулів та роз’яснення стосовно чинних карантинних вимог.


А також окремо надавали коментарі, інтерв’ю, консультації тощо місцевим засобам масової інформації.


Крім того, за звітний період опрацьовано 682 пакети документів щодо розгляду випадків захворювання на COVID -19 серед медичних працівників та надані відповідні довідки.

Одним із пріоритетних завдань Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області є проведення протиепідемічних (профілактичних) заходів під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Робота в цьому напрямку триває та знаходиться на особливому контролі.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів