Херсонців закликають бути пильними щодо ймовірних доверсійно-терористичних проявів

Херсон, СБУ, тероризм
У Херсонській міській раді за ініціативою Координаційної групи Антиреррористичного центру СБУ в Херсонській області відбулася нарада учасників-субєктів боротьби з тероризмом щодо питань запобігання та протидії ймовірних доверсійно-терористичним проявам напередодні та під час святкування Новорічних та різдвяних свят.

У ході засідання його учасники узгодили порядок взаємодії та спільне реагування на прояви терористичного характеру. Розглянуті питання забезпечення належного рівня публічної безпеки у місті під час участі населення у заходах, що відбуватимуться у місцях масового перебування людей.

Посилено заходи з охорони адміністративних будівель, комунальних підприємств та об’єктів життєзабезпечення міста, вразливих у терористичному відношенні.

Разом з тим, керівництво міської ради звертається до мешканців та гостей міста з проханням зберігати пильність та бути уважними. У разі потрапляння в поле зору будь-яких підозрілих транспортних засобів, предметів та осіб, невідкладно повідомляти означену інформацію на гарячу телефонну лінію УСБУ за телефоном (097) 131 24 71, (0552) 42 21 29, або 102.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів