У Херсоні відзначили 30-у річницю з дня створення військової частини Національної гвардії України

Херсон, Національна, гвардія
Сьогодні, 4 січня, в Херсоні у концертному залі обласного палацу "Молоді та студентів" відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці з Дня створення військової частини 3056 НГУ.

Аби привітати гвардійців зі святом завітали представники місцевих органів влади, силових відомств, а також були запрошені шановні ветерани. Згадавши подвиг Героїв, які загинули виконуючи службово-бойові завдання у складі військової частини, присутні вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.


Зокрема, ветеранам, які здійснили неабиякий вклад у розвиток та продовжують бути наставниками для нових поколінь гвардійців, командир підполковник Руслан Кузьміч вручив подарунки.

Вітаючи особовий склад та гостей з цією ювілейною датою, командир зазначив: «Протягом 30-и років свого існування в складі незалежної України, ви з честю і гідністю продовжуєте виконувати поставлені завдання, завдяки чому жителі Херсонщини мають можливість спокійно жити та працювати. І я вдячний за це кожному з вас, шановні побратими!».


Отримавши заохочувальні відзнаки від гостей свята, всі присутні мали можливість побачити чудові виступи творчих колективів міста.

За матеріалами в/ч 3056 НГУ© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів