На Херсонщині презентували вже другий фронт-офіс поліції

фронт-офіс. поліція, Прокудін
У місті Нова Каховка начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін презентував роботу другого фронт-офісу поліції, мета якого – покращення надання поліцейських послуг населенню.

Скористатися новим поліцейським сервісом та оцінити його ефективність можуть громадяни, які звернуться до Каховського районного відділу поліції. Цьому підрозділу підпорядковуються ще 5 відділень та секторів поліції.

Під час презентації представники місцевої влади та гості мали змогу оглянути складові фронт-офісу: рецепцію, де працівники поліції максимально результативно та оперативно приймуть заяву у громадян, нададуть юридичні консультації, сконтактують зі слідчими з приводу розслідування кримінальних проваджень, запишуть на особистий прийом тощо.

Також на першому поверсі розташовані кімнати для проведення слідчих дій, прийому громадян, які відповідають усім європейським нормам. А для відвідувачів, які прийдуть до відділу з дітьми, у фронт-офісі передбачений ігровий куточок. Діє також і традиційна система відеофіксації дій поліцейських Custody Records, яка дає можливість на належному рівні забезпечити дотримання прав громадян та ефективно реагувати на можливі порушення як із боку відвідувачів, так і поліцейських.

— Фронт-офіс — це новий підхід до роботи поліції з населенням, адже основний критерій нашої діяльності – довіра громадян. Поліцейські послуги мають стати більш відкритими та доступними для відвідувачів. У наших найближчих планах – покращення поліцейського сервісу та відкриття фронт-офісів у інших територіальних підрозділах поліції області, – зазначив Олександр Прокудін.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів