Першим в Херсоні у рік тигра народився Тигран

Херсон, рік, тигр
Так назвали хлопчика, який першим народився в новому році у херсонській лікарні імені Тропіних. Тут у перші дні нового року народилися шестеро малюків.

Адміністрація лікарні разом з генеральним директором Леонідом Ремигою привітала щасливих мам та їхніх новонароджених діток і подарувала засоби догляду за малюками.

У минулому році в акушерському відділенні лікарні Тропіних прийняли 1076 пологів. Був період, коли відділення приймало лише вагітних з Covid-19 – понад 60 інфікованим жінкам надали акушерську допомогу, при цьому майже половина з них мали важкі ковідні пневмонії та потребували особливого професіоналізму й уваги лікарів.

На сьогодні відділення повністю працює як зелена зона, продовжується практика партнерських пологів, сумісного перебування матері та дитини, «індивідуального» пологового залу, участі членів родини у догляді за дитиною в післяпологовому періоді тощо.

У відділенні можна отримати одноразову натуральну допомогу від держави сім’ям при народженні дитини – «Пакунок малюка». Такий бейбі-бокс містить набір речей для догляду за новонародженим – одяг, підгузки, доглядова косметика, постіль та інформаційні матеріали для батьків.

Батьки безпосередньо у пологовому будинку можуть отримати за однією електронною заявою кілька послуг сервісу Міністерства юстиції «єМалятко»: реєстрація народження дитини, призначення допомоги на дитину при народженні тощо.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів