У Херсоні облаштували пункт обігріву для безхатьків

Херсон, безхатьки, обігрів
Цієї зими у Херсоні безхатьки можуть потрапити до пункту обігріву, який розташований в обласному Центрі реінтеграції бездомних і звільнених осіб «Надія» у Таврійському мікрорайоні. Наразі, це єдиний пункт обігріву в місті.

В центрі, є окрема кімната, де безхатьки можуть переночувати. До цієї кімнати ввечері можуть прийти люди, які не мають де жити – взимку їм надають тут ліжко та обігрів. "Вмикаємо обігрівач, гріємо цю кімнату. Вони сплять, вечеряють, снідають і потім знову йдуть на вулицю", - розповів директор Херсонського обласного Центру реінтеграції бездомних і звільнених осіб «Надія» Валентин Лапицький.

За його словами, цієї зими пунктом обігріву скористалися вже десятеро людей. " Є такі, що поруч тут живуть. А є такі, що хтось сюди їх направив. Їм підказали, що є такий центр, де можна погрітися, поїсти і переночувати, якщо дуже холодно", - каже Лапицький.

Сам центр, де допомагають відновити документи, проводять психологічну роботу, надають первинну медичну допомогу бездомним, працює 3-й рік. Так само і пункт обігріву – 3-ю зиму приймає безхатьків на ночівлю.о.

Пункт обігріву і сам центр Надія облаштований силами громади, говорить співзасновниця центру Римма Бараненко. "Цей центр і створили, і утримує херсонська громада. Незнайомі люди можуть давати пожертви. Так частково у нас замінили вікна. Звісно, якщо місцева влада виявить бажання допомогти, то ми будемо дуже вдячні". - каже жінка.


За інформацією, яка є на сайті головного управління з надзвичайних ситуацій в області, в разі похолодання на Херсонщині розгортатимуть 159 пунктів обігріву, 2 з яких у Херсоні.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів