У Херсоні перетворюють паркові зони на собачі туалети

Херсон, паркові, зони
У Херсоні зіпсувати прогулянку парковою зоною може не тільки сильний вітер, а й собача «міна». Залишені на пішохідних доріжках, паркових зонах, узбіччях, собачі фекалії викликають дедалі більше обурення у городян. У чому причина безвідповідальності господарів чотирилапих та як боротися із проблемою?

Двірник Валентина, яка щодня прибирає на території Таврійського мікрорайону в Херсоні, могла б стати мільйонером, якби прикмета «вступити – до грошей» працювала щоразу. За її словами, з шостої ранку, як тільки вона заступає на зміну, починається основний «година-пік» вигулу собак. Причому більшість собачників не відводять своїх братів менших у безлюдні місця, а вигулюють прямо біля будинку. Іншими словами: вивів, почекав десять хвилин, поки собака випорожниться, і пішов збиратися на роботу. І так двічі на день. А двірник після цього не тільки опале листя мете, а й «сапером» підробляє.

Невдоволена діями власників собак також херсонка Ірина, яка щодня гуляє з маленькою донькою у парковій зоні на Шуменському. Жінка переживає, що «собачі сюрпризи» є небезпечними для її дитини. Оскільки вони становлять не лише загрозу забруднитись, а й підчепити глисти (яйця цих паразитів потрапляють у ґрунт, і можуть заразити дітей, які грають у пісочниці). Ірина зазначає, що любов до своїх чотирилапих друзів має проявлятися не лише у спробі годування елітним кормом чи регулярними відвідуваннями ветеренара.

Важливо також вміти прибирати за домашніми тваринами. «А це не складно. Просто взяти пакетик і совок, і прибрати за своїм вихованцем», – зазначає жінка.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів