У Каланчаку медиків попереджають про звільнення, але вимагають виконувати обов'язки в повному обсязі

Херсонщина, звільнення, медиків
Коли влітку 2020 р. в Каланчаці закрили неврологічне відділення, хворі вмирали в дорозі до опорних лікарень.

У розпорядження GreenPost потрапило фото розпорядження головного лікаря Каланчацької лікарні (Херсонська область) Руслана Грекова. У тексті розпорядження, датованого 28 грудня,

Йдеться про те, що у зв'язку зі скороченням фінансування на заробітну плату працівникам, витрат на утримання підприємства та необхідністю проведення змін в організації ефективної роботи підприємства та праці, внесенням змін до штатного розпису на 2022 рік, адміністрація КНП «Каланчацька лікарня» попереджає працівників про можливе звільнення з займаної посади (основної та за сумісництвом), а також про те, що обсяг роботи за посадою може бути зменшено або скорочено.

«З дня повідомлення і до дня звільнення ви повинні виконувати обов'язки в повному обсязі, додержуватись правил внутрішнього трудового розпорядку», — попереджають медпрацівників.

Джерело GreenPost у Каланчацькій лікарні на умовах анонімності розповідає, що таке попередження отримали всі працівники лікарні, крім, можливо, адміністрації та бухгалтерії («вони «каста недоторканних»), однак вони нічого не збираються робити.

«Нас щороку то закривають, то відкривають. На 9 тисяч населення залишилось 15 лікарів, 44 медсестер, 43 молодших сестер. Лікарня розташована недалеко від кордону з Кримом, але всім (у Херсоні, в Києві) на це начхати. Наша місцева влада їздила в Херсон, у Київ — просила допомоги, але марно. «Викручуйтесь самі». Улітку 2020 року в Каланчаці був бунт (закрили неврологічне відділення), хворих не довозили до опорних лікарень, вмирали в дорозі. Відкрили неврологію, але закрили хірургію, дитяче, бо немає лікарів. Закриють лікарню — люди почнуть вмирати і знову бунт, а може, й гірше (кордон близько)», — коментує ситуацію джерело.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів