Олександр Співаковський побажав у Новому році рухатись тільки вперед

Херсон, Олександр, Спвіаковський
Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський привітав з Новим роком

- Дорогі друзі! Ось і підійшов до завершення 2021 рік. Яким він був? Однозначно непростим. Світ стрімко змінюється і ми поступово звикаємо до інших умов життя. І те, що декілька років тому здавалося дивним, наразі стало звичними речами. Рік, що минає, зробив нас сильнішими й мудрішими, дав потужний поштовх до реальних змін на краще.

Херсонський державний університет – один із небагатьох освітніх закладів, який ні на день не зупиняв свою роботу та забезпечував якісний освітній процес. І, звісно, нам є чим пишатися! Ми впевнено тримаємо лідерські позиції серед закладів вищої освіти Херсонщини, підвищуємо рейтингові позиції, розширюємо кордони співпраці з міжнародними партнерами, розвиваємо інфраструктуру в університеті, відкриваємо нові сучасні лабораторії на факультетах. Ми є частиною екосистеми міста і надалі працюємо над збереженням людського капіталу.

Радують своїми досягненнями й студенти. Це наша спільна робота - потужної, згуртованої команди однодумців, які мають спільну систему цінностей – працювати в найкращому і найпотужнішому освітньому закладі та жити в незалежній, європейській державі.

Тож я хочу побажати всім міцно тримати долю в своїх руках, розширювати коло інтересів та друзів, рухатися тільки вперед! Щастя в Новому році!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон