Херсонці готові платити за зустріч із Дідом Морозом

Херсон, дыд, мороз
До Нового року лишились вже лічені години і херсонці вже більш-менш визначились із місцем та форматом святкування. Проте для багатьох незмінною є традиція запросити у гості Діда Мороза зі Снігуронькою.

У Херсоні таких пропозицій багато і на будь-який гаманець. Найдешевше чарівне привітання тривалістю 15 хвилин коштуватиме 500 гривень. Якщо ви схочете, аби Дід Мороз поводив з дітьми (або з вами) хоровод, заспівав пісеньку та вислухав віршика, то ціна стартуватиме від 800 гривень за 30 хвилин.

Майже в усіх оголошеннях йдеться про те, що 31 грудня Дід Мороз зможе навідатись у гості максимум до 22 години. Проте, можна домовитись і про візит після опівночі. Але коштуватиме це, мінімум, удвічі дорожче.

Цьогоріч херсонцям пропонують новинку – персональне привітання від казкових персонажів поруч із головною ялинкою Херсонщини. У новорічну ніч там заплановані масові гуляння. І серед усіх присутніх, Дід Мороз зі Снігуронькою привітають саме вас або ваших дітей. Коштує такий ексклюзив усього 250 гривень. І кількість людей для привітання – необмежена. Можете хоч усю площу привітати зі святами.

Як зазначили у багатьох агенціях, 30 та31 грудня у них розписані ледь не похвилинно. Адже херсонцям так хочеться хоч краплю магії…

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів