На Херсонщині організатора озброєної банди та двох її учасників засуджено до 12 років позбавлення волі

Херсонщина, суд, банда
За публічного обвинувачення Херсонської обласної прокуратури Херсонським міським судом засуджено учасників організованого злочинного угрупування, які обвинувачувались бандитизмі, розбійному нападі, незаконному поводженні з вогнепальною зброєю та боєприпасами. Зловмисники проникли у житло сімейної пари та здійснили розбійний напад на подружжя ( ч. 4 ст. 187, ст. 257, ч. 1 ст. 263 КК України).
У ході слідства встановлено, що мешканець Херсона організував озброєну злочинну групу, до складу якої залучив двох свої знайомих.
У березні 2016 року, злочинці, ретельно вивчивши розпорядок дня потерпілих, місцевість, шляхи відходу від місця злочину, увірвались до будинку та вчинили розбійний напад на чоловіка з дружиною. Бандити при цьому застосували зброю, спричинивши голові родини тілесні ушкодження середньою тяжкості. Через активний супротив потерпілого та спрацювання сигналізації у будинку, нападників було затримано на місці вчинення злочину та вилучено автомат, пістолети.
Вироком Херсонського міського суду учасників банди визнано винними та призначено покарання: організатору групи - у вигляді позбавлення волі на строк 12 років і 6 місяців, її учасникам - 11,7 та 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
До набрання вироком законної сили засуджені перебуватимуть під вартою.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон