На Херсонщині стало менше свиней

Херсонщина, свині, менше
Херсонщина – одна з трьох областей, де темпи скорочення поголів’я перевищили загальний показник по Україні. Суттєві мінуси зафіксовані також у господарствах Донецької та Запорізької областей.

За даними Державної служби статистики, станом на початок зими 2021 року у сільськогосподарських підприємствах Херсонщини налічувалося 32,4 тис. голів свиней, на 55,5% менше, ніж торік. Господарства населення тримали 25,4 тис. голів, на 20,1% менше ніж на відповідну дату минулого року.

«Враховуючи такі тенденції, вітчизняний ринок свинини вже незабаром відчує зменшення промислової пропозиції. Зокрема, перші звістки про зменшення тижневих об’ємів реалізації товарного поголів’я з’явилися у середині осені. Проте якщо попередньо коливання пропозиції були ситуативними, то наразі сформувалися передумови для довготривалих змін», — зазначають в Асоціації свинарів України.

Анатолій НІКОЛАЄВ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон