У Генічеську на Херсонщині готуються до відключення газу

курортне місто, відключення газу
У курортному Генічеську на Херсонщині готуються до «холодної блокади», пише Голос України.

Полтавська фірма, яка володіє трубопроводом з Стрілковського газового родовища до згаданого міста, листом попередила про намір його демонтувати через відмову влади відшкодувати його вартість чи вносити платню за оренду. А оскільки інші джерела постачання голубого палива тут відсутні (до національної газової мережі район не підключений), це може призвести до масового відключення систем автономного обігріву. Тож муніципальна влада готується рятувати земляків.

Міська комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення розмістити стаціонарний пункт обігріву у великому приміщенні кінотеатру «Україна», який може вмістити сотні замерзлих.

Втім, якщо і його не вистачить, до стаціонарного додадуться ще й мобільні – наметові прихистки. Хоча у Генічеську сподіваються, що до локауту все ж не дійде, і власник газопроводу все ж не зважиться у розпал зими перекрити постачання газу для цілого міста й трьох сусідніх сіл Стрілкове, Щасливцево та Приозерне на перешийку Арабатська стрілка.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон