Студентки Херсонського держуніверситету серед переможців міжнародної олімпіади з медицини

ХДУ, студентки, переможці, олімпіада
Студентки медичного факультету Херсонського державного університету взяли участь у ІІ Міжнародній олімпіаді студентів-медиків «Самарканд-2020».

Міжнародна олімпіада проходила на базі Самаркандського державного медичного інституту. Важливу місію під час проведення олімпіади «Самарканд-2020» виконала декан медичного факультету Наталія Шахман. Вона представляла професорсько-викладацький склад журі в напрямі судова медицина.

Студентки Херсонського державного університету долучилися до заходу в онлайн-режимі.

Команда здобувачів медичного факультету не просто взяла участь, а й гідно представила інтектуальний потенціал, набутий в стінах ХДУ. Важливо, що дівчата були єдиними представниками класичного університету, а не профільного медичного, однак здобули перемоги.

Так, Вікторія Кленіна отримала диплом І ступеню за перемогу в секції «Гістологія, патологія та ембріологія», Єлизавета Резесідзе – диплом ІІ ступеню за перемогу в секції «Анатомія людини», Ірина Перепелиця – диплом у номінації «Клінічне мислення» в секції «Анатомія людини». Урочисте вручення дипломів студенткам відбулося під час засідання Вченої ради ХДУ.

Олімпіада проходила в два основні етапи – тестування та усна відповідь, що мала на меті оцінити практичні навички студентів, вміння критично мислити й вирішувати ситуативні задачі. Наші студентки демонстрували свої знання у фундаментальних дисциплінах – Анатомія та Гістологія.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон